بدهی‌های دردسرساز استقلال – خبرآنلاینبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها مشکل بدهی‌های سنگین استقلال و پرسپولیس به بازیکنان، مربیان و حتی سایر اعضای کادرفنی سابق خودشان تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. استقلال و پرسپولیس این روزها فقط به خارجی‌هایی که سابقه پوشیدن پیراهن این دو تیم را دارند بدهکار نیستند و بازیکنان و یا مربیان ایرانی زیادی هم هنوز مطالبات خود را از باشگاه دریافت نکردند اما پای قرارداد خارجی‌ها و طلب‌شان به فیفا باز شده و این خودش بزرگ‌ترین نگرانی برای مدیران فعلی سرخابی‌ست. کسانی که برای مقابله با محرومیت باشگاه و یا بیشتر شدن جریمه‌ها کار سختی دارند.

بدهی‌های دردسرساز استقلال؛ از استراماچونی تا میلیچ و پادوانی

 استقلال در AFC چندین پرونده باز دارد که هیچکدام آنها شوخی‌بردار نیست و هر کدام از این پرونده‌ها می‌تواند برای استقلال دردسرساز باشد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال مدعی شد آندره آ استراماچونی یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار طلب دارد. رقمی که با توجه به قیمت کنونی ارز می‌شود چیزی حدود ۵۰ میلیارد تومان؛ احتمالاً علاوه بر رقم مورد نظر باید مبلغ دیگری را نیز تحت عنوان خسارت و غرامت بپردازد رقمی که تعیین تکلیف در مورد آن برعهده دادگاه عالی ورزش است.

هروویه میلیچ بازیکن اسبق استقلال که اواخر فصل پیش از جمع شاگردان فرهاد مجیدی جدا شد، ۵۰۰ هزار دلار از استقلال طلب دارد که استقلال حتی اگر بخواهد معادل ریالی آن را پرداخت کند،  باید حسابی دست به جیب شده و ۱۵ میلیارد تومان بپردازد. البته از قرار معلوم بند پرداخت خسارت هم در قرارداد این بازیکن وجود دارد که شاید میزان پرداختی به او را افزایش نیز بدهد. 

اسفندماه سال ۹۶، لئاندرو پادوانی در جریان بازی استقلال با فولاد آسیب نخاعی دید و زندگی عادی برایش از همان روز تمام شد. پادوانی اوقات بسیار دشواری را در ایران سپری کرد و بارها مدیران وقت باشگاه استقلال را به بدقولی و عدم انجام تعهدات خود متهم نمود. او بلافاصله پس از رسیدن به برزیل با چند وکیل مجرب مذاکره و ناگهان خبر آمد پادوانی از باشگاه استقلال شکایت کرده و خواهان دریافت غرامتی بالغ بر ۹ میلیون دلار شده است.

برای خواندن متن کامل این گزارش، اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.