تصمیم بزرگ کی‌روش؛ مرد پرتغالی به خط پایان رسید/عکس


به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ شبکه «اسکای نیوز» عربی در گزارشی از تصمیم بزرگ کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران و کنونی تیم ملی مصر خبر داد.

این رسانه عربی نوشت: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصر تصمیم گرفته تا بعد از دوران مربیگری اش در مصر از دنیای مربیگری خداحافظی کند و بازنشسته شود.

این رسانه معتبر عربی از جلسه اخیر کی روش با اشرف صبحی وزیر ورزش مصر پرده برداشت. منبعی آگاه از وزارت ورزش مصر به اسکای نیوز، گفت: کارلوس کی روش در این جلسه گفت بعد از اینکه به اهدافش با تیم ملی مصر برسد بازنشسته می شود. یکی از اهداف اصلی کی روش رسیدن به جام جهانی با فراعنه است.

بیشتر بخوانید

تصمیم بزرگ کی‌روش؛ مرد پرتغالی به خط پایان رسید/عکس

این منبع ادامه داد: کی روش به مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون گفت او تنها برای یک هدف به مصر آمده و آن رساندن تیم به جام جهانی 2022 قطر است. البته مربی پرتغالی تاکید کرده قهرمانی در جام ملتهای آفریقا  2022 نیز اهمیت دارد.

کی روش پیش از این با 3 تیم ملی مختلف در  4 دوره مختلف جام جهانی حضور پیدا کرده و اگر با مصر موفق به این کار شود در 5 دوره از جام جهانی حضور پیدا می کند و از این حیث رکورددار می شود.

کی روش در سال 2002 با تیم ملی آفریقا، در سال 2010 با پرتغال، 2014  و 2018 با تیم ملی کشورمان در جام جهانی حضور پیدا کرده است.

251254


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.