اتتقاد معاون رییسی از «تنبلی‌هایی که بر کشور سایه انداخته»


وی با اشاره به سفر دو روزه هفته گذشته رئیس جمهور و شماری از هیأت دولت به استان قم، عنوان کرد: در این سفرها دولتمردان از نزدیک در جریان مشکلات، کمبودها و اولویت‌ها قرار می‌گیرند و راهکارهایی که در این سفرها برای حل گرفتاری مردم ارائه می‌شود بسیار تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: رخوت و رکودی که در گذشته در کشور سایه افکنده بود با تحرک، پویایی و تلاش در حال جبران است اما حل این تنبلی‌ها و سستی‌ها زمان بر است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در قالب این سفرهای استانی در خصوص موضوعات مختلفی مانند آب، صنعت، کشاورزی مباحثی مطرح می‌شود و تصمیماتی گرفته می‌شود که مشکلات مردم برطرف می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به نهضت تولید مسکن، تصریح کرد: در استان قم ده‌ها هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده‌اند و لازم است زمین مورد نیاز این طرح در اسرع وقت تأمین شود که مقدمات آن در سفر اخیر رئیس جمهور انجام شد.

وی بیان کرد: در این سفر همچنین در خصوص تأمین نیروی انسانی برخی دستگاه‌های اجرایی، پرداخت معوقات کادر درمان، حمایت از بخش خصوصی در سرمایه گذاری خارجی و داخلی، پسماند، حاشیه نشینی، خانواده و تسهیلات ازدواج، توجه به آسیب‌های اجتماع و تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام فرودگاه، مونوریل و مترو در این سفر مورد توجه قرار گرفت و تصمیمات مطلوبی گرفته شده است.

سرنوشت سند همکاری 25 ساله ایران و چین چه می شود؟

21231


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.