واکنش فرهاد مجیدی به حذف استقلال از آسیابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از ظهر روز جمعه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ بعد از بازی با تیم‌ آلومینیوم تمرینات خوبی داشتیم. با توجه به اینکه بازی خوبی در دیدار قبلی نداشتیم، تلاش می‌کنیم تا در بازی بعدی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

او درباره وضعیت وریا غفوری گفت: این بازیکن در لیست ما حضور دارد و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی برای حضور این بازیکن داشته باشیم.

مجیدی درباره حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا گفت: من از شما خواهش می‌کنم بعد از بازی درباره آن صحبت کنیم.

سرمربی استقلال درباره محروم و مصدوم تیمش گفت: همه بازیکنان را در اختیار داریم.

او درباره کسب تساوی در چند بازی اخیر خاطرنشان کرد:‌ این مساله شرایط فوتبال است و این چیزی نیست که فقط برای تیم ما رخ دهد. واقعیت این است که ما در بازی‌های گذشته خیلی خوب ظاهر نشدیم و نتوانستیم عملکرد ایده‌آلی داشته باشیم.

مجیدی افزود: یکی از اهداف ما این بود که امتیازات کسب شود. امیدوارم در نیم فصل دوم با بازیکنانی که جذب می‌کنیم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. 2 بازیکن خارجی مد نظر داریم که یکی از آن‌ها آسیایی است. ممکن است 2 بازیکن لیگ برتری هم جذب شود. من با بازیکنان صحبت کردم که همه از استقلال یک بازی زیبا انتظار دارند.

سرمربی استقلال درباره فشردگی مسابقات لیگ گفت: این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است و باید به آن احترام بگذاریم. در بازی قبلی چند بازیکن گفتند که خستگی نگذاشت تا ما بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید:

تغییر جدول لیگ قهرمانان آسیا بعد از حذف استقلال و پرسپولیس

شیوه بامزه دروازه‌بان ذخیره میلان برای بازگشت به خانه/عکس

ضرب‌الاجل فیفا به فدراسیون ایران تا اسفند

253 251


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.