سعودی‌ها بیخیال سردار نشدند – خبرآنلاینبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه این روزها در نقل و انتقالات زمستانی کانون توجه رسانه های اروپایی قرار دارد.

آزمون پیش از این تنها مورد توجه لیون قرار داشت و حتی برخی از رسانه ها از توافق نهایی این بازیکن با باشگاه فرانسوی خبر داد که سردار این موضوع را تکذیب کرد.

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «geordiebootboys» از تحرکات جدید نیوکاسل با مالکیت سعودی ها برای شکاره ستاره ایرانی زنیت خبر داد.

به گزارش این رسانه انگلیسی باشگاه لیون بیشتر از ۴ میلیون پوند برای جذب سردار آزمون مهیا نکرده و این مبلغ نتوانسته رضایت سران باشگاه روسی را جلب کند.

به همین خاطر نیوکاسل که این روزها به دلیل مصدومیت کالوم ویلسون نیاز به مبرم به یک مهاجم گلزن دارد می خواهد به هر نحوی شده آزمون را به خدمت بگیرد.

به همین خاطر باشگاه نیوکاسل با مالکیت سعودی ها پیشنهاد بالاتر نسبت به پیشنهاد لیون برای جذب ستاره تیم ملی ایران آماده کردند تا رضایت سران باشگاه زنیت را جلب کنند.

طبق گزارش های رسیده باشگاه انگلیسی حاضر است بابت ۶ ماه قرارداد باقی مانده آزمون به باشگاه روسی مبلغ ۵ میلیون پوند را پرداخت کند تا رضایت نامه این بازیکن را کسب کند.

آزمون از سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی می کند و در مدت نزدیک به ۳ سال عملکرد درخشانی با تیم روسی داشته و تاکنون ۳ بار قهرمان لیگ شده و یک بار جایزه آقای گلی لیگ برتر را از آن کرده است.

۲۵۶ ۲۵۱


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.