جدیدترین و جذابترین ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز


نوروز برای ما ایرانی‌ها از مهمترین و کهن‌ترین آیین‌های به‌جامانده از دوران باستان است. مصادف شدن نوروز با اول بهار نوید روزهای نو و سالی جدید را می‌دهد که همه اقوام در گوشه‌وکنار کشور عزیزمان با رسم‌ورسوم خاص خود به اجرای این عید باستانی پایبند هستند. برندهای جدید و سازمان‌ها این مناسبت عزیز را غنیمت شمرده و هرسال با نزدیک شدن به عید نوروز دنبال خرید ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز برای مشتریان وفادار و کارمندان پرتلاش خود هستند.

مردم با فرارسیدن بهار و عید نوروز خانه‌تکانی می‌کنند، سفره عید پهن کرده و به دیدار یکدیگر می‌روند. اغلب مردم در این ایام فرخنده کدورت‌ها را کنار گذاشته و با هدیه دادن به هم کام یکدیگر را شیرین می‌کنند. فرهنگ هدیه دادن و عیدی در ایام نوروز از گذشتگان به ما ارث رسیده و نسل به نسل ادامه خواهد داشت. البته این محدود به خانواده نمی‌شود و سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف نیز برای کارمندان، رقبا و همکاران دیگر نیز هدیه تهیه می‌کنند. سازمان‌ها بودجه زیادی را هرساله صرف خرید هدایای تبلیغاتی نوروز می‌کنند.

کم‌کم که به اواخر زمستان نزدیک می‌شویم مردم هم‌زمان با طبیعت به تکاپو افتاده و خود را برای نوروز آماده می‌کنند. آشنایی با جدیدترین و جذابترین ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز و سفارش این اقلام به دوش مدیریت منابع انسانی هر سازمان یا بخش مدیریت بازاریابی هر برند است. خواندن این مطلب شما را با ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز و یک مرجع مطمئن برای خرید این هدایا آشنا می‌کند.

ویژگی های هدایای تبلیغاتی نوروز

هدیه دادن، این فرهنگ پسندیده، در زمان عید نوروز بیشتر رواج دارد. چه بهانه‌ای بهتر از آغاز سال جدید و عید نوروز برای هدیه دادن وجود دارد؟ ما با هدیه دادن و انتخاب نوع هدیه حامل پیام‌های زیادی به مخاطب خود هستیم و آگاهی از ویژگی های هدایای تبلیغاتی نوروز برای انتقال پیام سازمان شما اهمیت زیادی دارد.

هدایای کاربردی و عاطفی

احتمال استفاده مخاطب از یک هدیه با ویژگی‌های کاربردی و احساسی بیشتر است. این نگاه متفاوت در انتخاب هدایای تبلیغاتی نوروز نشان از تحقیقات کارشناسی شده و توجه به بعد روانشناسی هدیه دارد. افراد با اشیاء ارتباط برقرار کرده و تمایل بیشتری به استفاده از کالایی دارند که احساس خوبی در آن‌ها ایجاد می‌کند. غافل شدن از هرکدام از این دو پارامتر بودجه سنگینی را که صرف خرید هدایای تبلیغاتی کرده‌اید به نتیجه‌ای مطلوب نمی‌رساند.

هدایای باکیفیت

هدایای تبلیغاتی نوروز نشان از احترام و ارزش قائل شدن یک برند یا سازمان برای مخاطب و کارکنان خود دارد. شما که نمی‌خواهید با انتخاب یک هدیه بی‌کیفیت تمام هزینه و زحمات خود را بر باد دهید؟ هدیه‌های بی‌کیفیت جایی جز گوشه‌های کمد و انبار را اشغال نمی‌کنند و بعد از مدتی بدون اینکه کسی از ارزش کار شما باخبر باشد دور ریخته می‌شوند. از طرف دیگر، مردم هدایای باکیفیت را نه‌تنها استفاده کرده و در جلو چشم خود قرار می‌دهند، بلکه درباره شما با اطرافیان خود نیز صحبت می‌کنند.

رنگ‌های جذاب

ویژگی‌های بصری هدایای تبلیغاتی نوروز از چشم یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی با مشاوران حرفه‌ای دور نمی‌ماند. رنگ و ظاهر یک هدیه اولین چیزی است که فرد گیرنده را جذب کرده و به‌اصطلاح دل او را می‌برد. توجه به روانشناسی رنگ‌ها با درنظرگرفتن گروه سنی و جایگاه فرد گیرنده پیوند عاطفی محکم‌تری با برند یا سازمان شما ایجاد می‌کند. رعایت این نکته کلیدی به شما در انتخاب جدیدترین و جذابترین ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز کمک بیشتری می‌کند.

بسته‌بندی مناسب

انتخاب یک بسته‌بندی مناسب به فرد گیرنده این پیام را می‌دهد که شما از هیچ نکته‌ای برای جلب رضایت و خوشحال کردن او غافل نبوده‌اید. قبل از بازشدن هدایای تبلیغاتی نوروز این بسته‌بندی و نوع آراستن هدیه است که مخاطب را جذب می‌کند. استفاده از جعبه‌های لوکس و نفیس چرم و چوبی ارزش هدیه را دوچندان می‌کند. شما با هزینه برای خرید بسته‌بندی مناسب با یک تیر دو نشان می‌زنید، نه‌تنها مخاطب خود را جذب می‌کنید، بلکه او از این جعبه استفاده کرده و برای شما یک تبلیغ مجدد می‌شود.

آشنایی با ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز

عید نوروز، مصادف با شروع سالی جدید، بهترین رویداد برای هدیه دادن و هدیه گرفتن است. سازمان‌ها قسمت اعظم بودجه سالانه تبلیغات خود را به خرید هدایای تبلیغاتی نوروز اختصاص داده و دنبال هدایای جدید برای جلب نظر مخاطب خود هستند. آشنایی با ترند های هدایای تبلیغاتی به شما در انتخاب خریدی خوب و آگاهانه کمک زیادی می‌کند.

هدایای دیجیتال خاص

امروزه بخش زیادی از درآمد یک فرد صرف خرید اقلام دیجیتالی مثل هدست، پاوربانک، فلش مموری، شارژر و … می‌شود. استفاده روزانه از این محصولات دیجیتال طول عمر مفید آن‌ها را کاهش داده و افراد به طور میانگین هرسال به خرید این اقلام اقدام می‌کنند. انتخاب ست هدایای دیجیتال یا ترکیب یک محصول دیجیتال با هدیه‌ای دیگر، یک هدیه جدید و لذت‌بخش برای هدایای تبلیغاتی نوروز است. چه کسی از دریافت یک هدست باکیفیت و جدید یا یک پاوربانک قوی لذت نمی‎برد؟ این اقلام علاوه بر کاربردی بودن، همیشه همراه مخاطب شما هستند.

ترکیب یک شارژر فندکی و یک هولدر نگهدارنده موبایل را در نظر بگیرید. این ست دیجیتال هدیه‌ای خوب برای کسانی است که از ماشین شخصی برای رفت‌وآمد به محل کار خود استفاده می‌کنند. دریافت این ست هدایای دیجیتال برای نوروز شما را در سفرهای نوروزی همراه آن‌ها می‎‎‌کند.

ست اداری جدید

انتخاب ست اداری را نمی‌توانید از دسته‌بندی هدایای تبلیغاتی نوروز جدا کنید. شاید به نظر شما دریافت ست اداری یک هدیه متداول است و هیجان خاصی را در مخاطب ایجاد نمی‌کند، اما به یاد داشته باشید که همیشه افراد از دریافت مجموعه‌ای از محصولات باکیفیت لذت خواهند برد.

اقلام ست اداری از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی داشته و هرساله ست اداری جدید به بازار می‌آید. انتخاب مجموعه‌ای از اقلام کاربردی و جدید در کنار هم به یک هدیه نوروزی جذاب تبدیل خواهد شد. دیگر از ست‌های قدیمی و کسل‌کننده با همان ترکیبات همیشگی خبری نیست. ست‌های اداری جدید شامل ماگ، دفترچه‌های فانتزی، پاوربانک، تیشرت، کلاه، هدست گردنی، خودکار، سررسید و اقلام جذاب دیگر هستند.

جدیدترین و جذابترین ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز

ست پذیرایی کاربردی

اغلب کارمندان در استراحت نیمروزی خود از دمنوش و چای استفاده کرده و خستگی یک روز کاری را با نوشیدن قهوه از تن بیرون می‌کنند. همچنین جلسه‌های کاری در اتاق مدیران خالی از پذیرایی نیست و انتخاب ست پذیرایی یک هدیه کاربردی و چشمگیر برای آن‌ها است.

ایده‎‎‌های جالبی برای ترکیب ست پذیرایی وجود دارد. ترکیب فرنچ پرس با یک ماگ، موکاپات و قهوه یا یک مجموعه خلاقانه از این ترکیبات، هرکسی را هیجان‌زده می‌کند. قراردادن شکلات و قهوه در کنار تجهیزات نوشیدنی ایده‌ای خوب برای هدایای تبلیغاتی نوروز است. کارمندان این هدیه را بر میز کار خود قرار داده و در طول سال از آن استفاده می‌کنند. انتخاب ست پذیرایی دو پارامتر کاربردی و عاطفی بودن هدایای تبلیغاتی را به همراه دارد.

صنایع دستی نفیس

صنایع دستی همیشه جز هدایای نوروزی باارزش دسته‌بندی‌شده و خاطرات نوستالژیک بیشتر افراد به‌واسطه آن زنده می‌شوند. بار عاطفی این هدیه زیاد است و همه از زحمت و هنر پشت این هدیه باخبر هستند. هدایای صنایع دستی چشم‌نواز هستند و افراد تمایل زیادی دارند که این هدایا را در معرض دید خود و عموم قرار دهند.

ساعت‌ها و قاب‌های معرق و خاتم به دیوار دفتر کار یا سالن پذیرایی آویخته می‌شوند و رومیزی ترمه مهمترین میز خانه را می‌پوشاند. همچنین ترکیب اقلام صنایع دستی یک هدیه ارزشمند برای افراد عالی‌رتبه، باروحیه حساس و سخت‌گیر است. صرف هزینه برای خرید ست صنایع دستی نفیس خیال شما را از یک هدیه نوروزی جذاب راحت می‌کند.

هدایای چوبی و ترکیبی

استفاده از چوب در طراحی فضای داخلی ساختمان و تزئینات خانه طرفداران بی‌شماری دارد. هدایای چوبی برگرفته از دل طبیعت هستند و دریافت این هدایا به گیرنده احساس آرامش و لذت می‌دهد. ست هدیه رومیزی چوبی، زیرلیوانی چوبی، نگهدارنده موبایل چوبی یا زیر گلدانی از ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز هستند.

ترکیب هدایای چوبی با یک گیاه سبز، یا یک ماگ زیبا نیز برای هدایای تبلیغاتی مناسب هستند. گیاه سبز جلوه و انرژی بیشتری به چوب داده و نظر فرد گیرنده را سریع جلب می‌کند. به‌ویژه امروزه که استفاده از گل‌وگیاه حرف اول را در دکوراسیون داخلی منازل و فضاهای عمومی می‌زند.

هدایایی از جنس سفر

افراد زیادی در تمام طول سال منتظر تعطیلات عید برای آغاز سفرهای نوروزی و استراحت هستند. مصادف شدن تعطیلات با ابتدای بهار و شکوفه درختان حال و هوای سفر در این روزها را لذت‌بخش می‌کند. چه چیزی بهتر از هدایایی از جنس سفر برای هدایای نوروزی؟ افراد بلافاصله در سفرهای خود از این هدایا استفاده می‌کنند.

هدایایی مثل فلاسک، چند عدد ماگ قشنگ یا یک زیرانداز باکیفیت برای سفرهای نوروزی مناسب هستند.

خرید جدیدترین و جذابترین ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز

همیشه افراد از داشتن یک سررسید باکیفیت و یک تقویم خوش‌طرح در ابتدای هرسال استقبال می‌کنند؛ بنابراین، هیچ‌وقت در خرید این هدایا درنگ نکنید، اما از کیفیت و طراحی‌های جدید آن غافل نباشید. افراد بسیاری عادت به ثبت حساب و کتاب‌های خود در سررسید هستند و هدیه شما در تمام طول سال همراه آن‌ها خواهد بود.

در این مطلب با انواع ترند های هدایای تبلیغاتی نوروز آشنا شدید، اما برای اینکه در دوران تکاپو و شلوغی‌های آخر سال خود را به‌زحمت بیشتری برای خرید نیندازید به شما فروشگاه هدایای تبلیغاتی حس هفتم را معرفی می‌کنیم. این فروشگاه اینترنتی با درنظرگرفتن تمام ویژگی های هدایای تبلیغاتی نوروز، یک مرجع مطمئن با کادری حرفه‌ای برای سفارش هدایای تبلیغاتی شما است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.