درخواست فولاد از استقلال؛ مظاهری را بدون معاوضه می‌خواهیمبه گزارش میدان، پنجره نقل‌وانتقالات فولاد خوزستان پس از سه دوره که بسته بود، قرار است در نقل‌وانتقالات زمستانی باز شود. فولادی‌ها قصد دارند تیم‌شان را تقویت کنند تا مشکلات نیم فصل اول تکرار نشود. آنها امسال بازیکنان زیادی را از دست دادند، از جمله عارف آقاسی و زبیر نیک‌نفس که به استقلال پیوستند.

یکی از پست‌های مدنظر جواد نکونام برای تقویت در نقل و انتقالات، پست دروازه‌بانی است. فولادی‌ها به دنبال جذب رشید مظاهری، دروازه‌بان سکونشین این روزهای استقلال هستند، دروازه‌بانی که ۸ هفته پیاپی است که در لیست ۱۸ نفره جایی ندارد.

باشگاه استقلال در واکنش به درخواست فولاد گفته که صالح حردانی با مظاهری معاوضه شود، وقتی این درخواست به گوش نکونام رسید، آنها مخالفت کردند و گفتند به حردانی نیاز دارند. استقلالی‌ها هم به فولاد گفته‌اند حاضرند در قبال مظاهری یک بازیکن دیگر نیز به فولاد بدهند اما حردانی به استقلال بیاید.

حردانی که سابقه حضور در تیم ملی را دارد تمایل زیادی به پیوستن به استقلال داشته است و به همین دلیل باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای او می‌افتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.