دل‌نوشته نعیمه نظام‌دوست برای حدیث فولادوند/ عکس


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نعیمه نظام دوست، با یک دل نوشته اینستاگرامی، روز تولد حدیث فولادوند (۲۰ دی) را تبریک گفت.

او با اشاره تلویحی به جدایی حدیث فولادوند و رامبد شکرابی، نوشته است:

«حدیث عزیزم، دوست مهربونم، خواهر زیبایم، …خواستم بگم من و تو بازمانده‌ایم، بازماندگان صعب‌ترین پیکارها. من و تو هم‌قطار بودیم، هم‌خطر بودیم، هم‌درد بودیم.
و هیچ‌چیز به اندازه‌ اندوه، آدم‌ها را به‌هم نزدیک نمی‌کند. و هیچ چیز به اندازه‌ گذر از بحران‌های دشوار، آدمی را قدرت نمی‌بخشد. من و تو قدرتمندیم رفیقِ روزهای سخت! ما تحمل کردیم، قوی ماندیم و ادامه‌دادیم. ما از پسش برآمدیم هم‌قطارِ من، هرچند تاوان دادیم و سخت بود، واقعا سخت بود. سخت بود از آسمان، اندوه ببارد و بی‌دفاع و بدون‌ سرپناه بایستی و سعی کنی قوی باشی. سخت بود با ناشناخته‌ترین‌ها و بی‌رحم‌ترین‌ها پیکار کنی و کاری به جز مقاومت و مراعات از تو ساخته نباشد.
به‌زودی همه چیز درست خواهدشد؛
می‌دانم که در روزگاری که نمی‌دانم؛ کنار پنجره‌ای که نیست، به افقی دور خیره خواهیم‌ شد و سرگذشت روزهای دشواری که گذشت را برای کودکانی که نمی‌شناسم، تعریف خواهیم‌کرد.
فقط امیدوارم کودکان شاد و خوشبختی باشند و ندانند دشواری و اندوه چیست… امیدوارم!
حدیث جانم در این مرحله زندگی و در روز تولدت، بهترین‌ها رو برایت آرزو می‌کنم ، عشق من بدرخش و از نور زیبایت به من و ما هدیه بده، باز هم قوی‌تر از همیشه قدم بردار و بدون من همیشه مثل کوه پشتت هستم و مثل خواهر کنارتم، دوستت دارم عشق من و تولدت رو هزاران بار تبریک میگم…»

دل‌نوشته نعیمه نظام‌دوست برای حدیث فولادوند/ عکس

۵۷۵۷


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.