شرط مهم زنیت برای جدایی سردار آزمونبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ آخرین فصل قرارداد خود در این تیم را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که برنامه ای برای تمدید با تیم روسیه ای داشته باشد. از طرفی گفته می‌شود که تیم لیون فرانسه به شکل جدی خواهان جذب این ستاره گلزن ایرانی است اما به نظر می رسد که درصورت عدم یافتن جایگزین توسط زنیت، آزمون در زمستان از این تیم جدا نخواهد شد.

الکساندر مدودف، رئیس باشگاه زنیت، در مصاحبه ای با اسپورت اکسپرس این موضوع را تایید کرده و می‌گوید: “اگر نتوانیم بازیکنی با اختلاف سطح کم هم نسبت به سردار آزمون به خدمت بگیریم، او در نقل و انتقالات زمستانی تیم را ترک نخواهد کرد.”

پیش از این، اونزه موندیال گزارش داده بود که باشگاه روسی پیشنهاد 3 میلیون یورویی لیون برای خرید این بازیکن 27 ساله ایرانی را رد کرده است، زیرا می خواهد مبلغ بیشتری برای او دریافت کند.

آزمون 26 ساله است و از سال 2019 برای زنیت بازی می کند. به عنوان بخشی از تیم، این مهاجم سه بار قهرمان روسیه شد، دو بار قهرمان سوپرکاپ و یک بار جام روسیه را فتح کرد. این فوتبالیست ایرانی در این فصل در 21 بازی برای زنیت 10 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده است.  به گفته Transfermarkt، ارزش آزمون 25 میلیون یورو است.

بیشتر بخوانید:

میلیاردرهای نیمکت‌نشین فوتبال ایران!

واکنش مهاجم استقلال به شایعات جدایی

سود ۳۰ میلیاردی در انتظار استقلال/عکس

258 41


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.